Угода користувача

1. Загальні положення


1.1. Дана угода користувача (далі по тексту - Угода) відповідно до ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), бажаючим придбати послугу в інтернет-магазині Try True Education Abroad розташованому в мережі Інтернет за адресою http://ttea.intellectguide.com/1.2. Терміни та визначення
Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижче наведені терміни мають такі значення:

Акцепт - повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди

Відвідувач - будь-яка фізична особа - користувач мережі Інтернет, яка здійснює доступ до Try True Education Abroad

Покупець - будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), яка замовляє і оплачує Послугу в Try True Education Abroad

Послуга - це дії, результат яких споживається в процесі їхнього виконання. Вона становить собою діяльність Try True Education Abroad на користь іншої особи.

Реєстрація - процедура, в ході якої Відвідувач або Покупець допомогою заповнення відповідних форм інтернет-магазину Try True Education Abroad надає необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості замовлення та оплати Послуги в інтернет-магазині Try True Education Abroad

Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка надаються Відвідувачем/Покупцем в процесі Реєстрації і дають можливість ідентифікувати Відвідувача/Покупця.1.3. Якщо Відвідувач чи Покупець не згоден з умовами Угоди, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в інтернет-магазину Try True Education Abroad означає, що Відвідувач/Покупець ознайомлений з даною угодою, розуміє і приймає її повністю і беззастережно. 1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода стає дійсною після розміщення її на сайті інтернет-магазину Try True Education Abroad.

2. Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

2.1. Для можливості формування замовлень в Інтернет-магазині Покупцеві необхідно пройти процедуру реєстрації та внести необхідні дані для реєстрації на сайті.

2.2. При реєстрації на сайті Покупець зобов'язується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні, для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем і наданням їм Послуги.

2.3. У процесі реєстрації на сайті інтернет-магазину Try True Education Abroad Покупець вказує ім'я, телефон, електронну адресу.


3. Персональна інформація Покупця

3.1. Приймаючи цю Угоду Покупець дає згоду на збір і використання певної інформації про нього відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних». Крім того, Покупець дає згоду Продавцю збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з Покупцем.

3.2. Персональні дані Покупця обробляються з метою:

виставлення рахунків і надання Послуги;
забезпечення своєчасної та якісної підтримки Покупця і контакту з ним;
збору статистичної інформації по роботі інтернет-магазину Try True Education Abroad;
для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.


4. Замовлення послуги в Інтернет-магазині

4.1. Покупець може оформити замовлення самостійно після реєстрації на сайті інтернет-магазину Try True Education Abroad або за телефоном, вказаним у нижній частині сторінки. Після оформлення замовлення покупцеві буде направлено електронне повідомлення про підтвердження замовлення і електронний білет, який дає змогу скористатися Послугою.4.2. Повернення грошових коштів за Послугу проводиться тільки в разі відміни заходу організатором і компенсується тільки номінальна вартість Послуги.5. Обмеження відповідальності Продавця

5.1. Продавець не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться в даному інтернет-магазині. Продавець прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність на сайті інтернет-магазину Try True Education Abroad інформації. Вся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і неявних.

5.2. Продавець не несе відповідальність за можливі протиправні дії Відвідувача/Покупця щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Відвідувача/Покупця.

5.3. Продавець не несе відповідальності за збитки, втрати або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку зі справжнім інтернет-магазином Try True Education Abroad, його використанням або неможливістю використання.

5.4. З метою вище викладеного Продавець залишає за собою право видаляти розміщену на сайті інтернет-магазину Try True Education Abroad інформацію і робити технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Інтернет-магазину Відвідувачів/Покупців створюють згідно з висновком Продавця, проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими Відвідувачами/Покупцями, або Відвідувачів/Покупців, які порушують вимоги Угоди.


Made on
Tilda